Wobenzym 200

Lék Wobenzym 200 obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněný specialista: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu.

Podpořte imunitu proti chřipce a nemocím z nachlazení

Při oslabené imunitě hrozí, že snáze dostaneme např. chřipku, která je vyvolána viry, anebo angínu, jejímž původcem jsou bakterie. Velký význam v našem těle mají proteolytické enzymy, které pomáhají zajišťovat rovnováhu a fungování imunitního systému. Při problému s imunitou je namístě podpořit náš obranný systém podáváním obdobných enzymů zvenčí.

Wobenzym 200 dražé

Wobenzym 200 dražé

Podpořte léčbu při těchto onemocněních:

 • Chřipka
 • Angína
 • Zánět dýchacích cest u dětí
 • Zánět průdušek
 • Zánět vedlejších nosních dutin
 • Oslabená imunita

Kdy Wobenzym užívat?

Wobenzym 200 nejen že likviduje bolestivé projevy všemožných onemocnění, ale působí blahodárně i na různé otoky a krevní podlitiny.

Podle klinických studií má i významný účinek na artrózu. Výrobce ho doporučuje i jako podpůrnou léčbu v případě, že máte problémy se záněty, které se špatně hojí.

Jak Wobenzym funguje?

Tento účinný lék pomáhá i ženám, které trpí gynekologickými záněty nebo záněty močových cest. Pro může je vhodný, když jim dělá trápení prostata nebo hemeroidy. Ty jsou pro řadu z nás velice nepříjemné.

Mezi pozitivní účinky na zdraví se uvádí zpravidla i snížení vazkosti krve a zlepšení krevního oběhu (a to zejména ve vlásečnicích, v tomto případě nejde ani tak o tepny). Wobenzym také normalizuje propustnost cévních stěn.

Pokud však trpíte přecitlivělostí na účinné pomocné látky či trpíte zvýšenou náchylností ke krvácivým stavům, je Wobenzym takzvaně kontraindikován (tj. zakázán).

Pomocné látky: Jádro: monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, kyselina stearová 95%, čištěná voda, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mastek.

Potahová vrstva: sacharosa, mastek, uhličitan vápenatý, kopolymer MA/MMA 1:1, triethylcitrát, šelak, oxid titaničitý, kaolin, oranž E110/124 (oranžová žluť, ponceau 4R, síran sodný), povidon, makrogol 6000, vanilin, žlutý vosk, karnaubský vosk.

Indikační skupina: Jiná léčiva pro poruchy muskuloskeletálního systému, enzymy.

O užívání WOBENZYMu během těhotenství a kojení se vždy poraďte s lékařem, a to i tehdy, otěhotníte-li během léčby.

Účinná látka

Pancreatinum 300 Protease Ph. Eur.-j., papainum 90 F.I.P.-j., bromelaina 225 F.I.P.-j., lipasum 34 F.I.P.-j., amylasum 50 F.I.P.-j, trypsinum 360 F.I.P.-j., chymotrypsinum 300 F.I.P.-j., rutosidum trihydricum 50 mg / 1drg

Další typy balení

Příbalový leták

Veškeré informace o Wobenzymu naleznete v příbalovém letáku.

Wobenzym 200
4.4 (88.24%) 17 hlasů

Máte s výrobkem zkušenosti? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

3 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. Učinek zaručený ovšem musí se počítat s tím, že se musí brát třeba 3 až 5x denně až 5 tablet…což je někdy docela obtížné dodržovat doporučuji užívat před plánovanou operací.

 2. Sice je dost drahý ale splnil očekávané účinky.

 3. Přípravek zkouším podruhé, loni jsem se nemohla dostat z nachlazení, po využívání 200 tabletového balení jsem zvládla zimu bez jediné rýmy, nachlazení, dokonce i zánětů moč.cest. Můžu pouze a jen doporučit.

  Přidat komentář

  Datafi.cz
  Logo