Whirlpool AWS 63013 – recenze, hodnocení

Časy, kdy se prádlo muselo mýt v řece nebo v neckách na valše, jsou dávno pryč. V dnešní době je vaše věrná pomocnice právě automatická pračka. Ale i její výběr a splnění veškerých požadavků není snadný úkol, a proto si v dnešní recenzi představíme pračku Whirlpool AWS 63013, která předčí vaše očekávání.

Moderní design pračky Whirlpool AWS 63013

Než začneme s výhodami a funkcemi této pračky, zaměříme se na její příjemný design. I přesto, že Whirlpool AWS 63013 není přeplácaná moderními doplňky a je k dispozici v bílé barvě, zaujme vás na první pohled praktický LED displej, se kterým budete mít o všem přehled. Dále také otočný ovládací panel s 18 pracími programy.

Obrovským plusem této pračky je také fakt, že je skladná a lze jí postavit do menších místností nebo koupelen. Je předem plnitelná a pojme až 6 kg prádla.

Nová technologie

Pračka Whirlpool AWS 63013 nabízí novou inovativní technologii 6. smysl Colours, jenž se stará o zachování barev, ještě kvalitnější ochranu oděvů a o optimalizaci pracího výkonu dle dané volby. Takže v klidu můžete zahodit předražené prostředky na obnovu barvy či kvality oděvu, které jsou pouhou reklamou, a mít vše v jednom v tomto spotřebiči.

Nastavitelné programy dle vašich požadavků

Jak již bylo jednou řečeno, tato automatická pračka se pyšní 18 programy, které lze nadále upravovat dle vašich potřeb. Máte navolený program, ale chcete změnit teplotu? Můžete jí navýšit až na krásných 95°C. To však není vše. Programy lze vybírat jak dle materiálu prádla, tak barev nebo typu, což ocení také sportovci nebo ženy v kostýmkách.

Whirlpool AWS 63013 programy

Nastavení programů na Whirlpool AWS 63013

Věšíte rádi čerstvě vyprané prádlo? Odložte si start dle vašich potřeb. Zvolili jste špatný program? Jediné, co musíte udělat, je dát pauzu a znovu navolit ten správný. Tento spotřebič vás překvapí svou všestranností, dokonce si sám řekne, kdy je potřeba vyčistit čerpadlo. A to zdaleka není vše. Veškeré informace jak o nastavení, tak o programech a dalších parametrech, se dozvíte v přehledném návodu na použití, který vám jej podrobně představí.

Vysoká kvalita za přívětivou cenu

Nejenže poskytuje široký komfort pro spotřebitele, také překvapí svou přívětivou cenou, kdy nebudete muset sahat hluboko do kapsy, což ještě více podtrhuje vyjímečnost této pračky. Nemluvě o originálních náhradních dílů, které jsou k tomuto typu spotřebiček dispozici prakticky kdekoliv.

Technické parametry

 • Rozměry výška: 84,5 cm
 • Otáčky: až 1400 ot./min.
 • Energetická třída: A+++
 • Hlučnost při praní: 59 dB
 • Hlučnost při odstřeďování: 77 dB
 • Kapacita praní: 6 kg

Recenze automatické pračky Whirlpool AWS 63013 by se jednoduše dala shrnout takto: tento výkonný spotřebič se stane skvělým pomocníkem, splní vaše požadavky nad očekávání, a to vše za skvělou cenu.

[su_spacer]

Whirlpool AWS 63013 můžete koupit v e-shopu Kasa.cz

Whirlpool AWS 63013 – recenze, hodnocení
5 (100%) 4 hlasů

Máte s pračkou Whirlpool AWS 63013 zkušenosti? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo