Versace Versense toaletní voda

I přesto, že je Gianni Versace, zakladatel značky, již po smrti, jeho značka stále žije. Má bohatou historii a stále je označována jako luxus. Versace se vypracoval od nuly a přibližně od 80. let ozdobil, oblékl i navoněl celebrity po celém světě. Značka je v současné době v rukou Gianniho příbuzných, a ti dali možnost každému na světě, aby si jejich výrobky dopřáli, včetně parfémů.

Toaletní voda Versace Versense není tuctový produkt, který ucítíte na každé druhé ženě. Možná je to kvůli ceně, není sice nejlevnější, nekoupíte jej za pár korun, ale také vám nevybílí účet. Cena je přijatelná, ukazuje také na kvalitu parfému a od toho se odvíjí.

Smyslná a svěží

Označení, kterým by se dal tento parfém nazvat. Vyznačuje se svou osobitou vůní založenou na unikátním složení a nutí své uživatelky chtít víc a víc. Dle recenzí spokojených zákaznic lze usoudit, že je to jednička na trhu. Parfém Versace je totiž ukázán v tom nejlepším světle – je lehký, svěží, příjemný a dokonce na léto naprosto ideální.

Takže by se v podstatě dalo říct, že jakmile jej jednou vyzkoušíte, rádi se k němu vrátíte nebo doporučíte lidem ve svém okolí.

Versace Versense

Versace Versense

Intenzita

Dalším obrovským plusem této toaletní vody je její intenzivní vůně. Stačí jí aplikovat pouze jednou a vydrží klidně celý den, ne-li déle. Co se týče celkového dojmu, tak ve všech ohledech vede. Ať už je to vzhled lahvičky, samotná vůně nebo vzhled a intenzita.

Složení

 • Základ: santalové dřevo, cedr, pižmo, olivovník
 • Hlava: mandarinka, bergamot, opuncie
 • Srdce: narcis, kardamom, jasmín

I díky složení je vidět opodstatněnost skvělé recenze na Versace Versence. Okouzlí vás jemnou květinovou vůní, osvěží nádechem citrusů a potěší netradiční i osobitou vůní olivovníku.

Suma sumárum. Rozhodnete-li se vsadit na eleganci, luxus a smyslnost, toto je ta správná volba. Chcete-li udělat radost někomu jinému, zaručeně budete bodovat.

[su_spacer]

Versace Versense toaletní voda
4.5 (90%) 4 hlasů

Vyzkoušeli jste Versace Versense? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo