Remescar – recenze a hodnocení

Ne příliš známý výrobek Remescar, jehož výrobcem je SYLPHAR NV, je skvělý pomocník při potížích, s kterými se setkal snad každý, jedná se totiž o metličkové žilky, váčky a kruhy pod očima. Je pravda, že na trhu naleznete mnoho přípravků, které vám slibují zaručený výsledek, ale platíte pouze za značku. Remescar je krém, u kterého se cena odvíjí od kvality. Nemějte obavy na mizinu vás nedostane.

V tomto ohledu mají ženy lepší možnosti, své nedostatky zamaskují make-upem, ale takto to nejde do nekonečna, je důležité je předcházet a v případě výskytu zcela odstranit.

Remescar je k dispozici ve dvou variantách dle použití a zde jsou:

Remescar váčky a kruhy pod očima

Produkt s inovativním složením a okamžitým výsledkem, kdy opravdu ucítíte, jak po jedné aplikaci pracuje. Je skvělé, že kladné recenze se jen hrnou a zákazníci doporučují každý typ výrobku Remescar jako skvělého pomocníka a v podstatě nového rádce, jak mít vyšší sebevědomí.

Nyní se však vrátíme opět k tomu, jenž je určený na kruhy pod očima nebo váčky. Ptáte se, jak to vlastně funguje? Dalo by se říct, že se jedná o revoluční technologii EYESYL, což je kombinace jílových minerálů a bipeptidového komplexu, které zpevňují pokožku, snižují hromadění přebytečné tekutiny pod očima a snižují také aktivitu mikro-mimických svalů. Jednoduše řečeno – inovativní technologie, která se zbaví vašich potíží.

U používání krému musíte dodržet pár pravidel:

 1. Očistěte si obličej, jemně jej ručníkem osušte a naneste produkt, který normálně používáte (denní krém apod).
 2. Připravte si na špičku prstu krém – asi ve velikosti rýže, víc ne.
 3. Rozetřete jej prstem, a to pohybem zevnitř ven.
 4. 2 – 3 minuty nechte působit. Jestliže jste použili více krému a celý se nevstřebal, odstraňte přebytek pomocí kapesníčku.
 5. Můžete pokračovat s make-upem.

Upozornění! Používáte-li make-up na olejové bázi, snížíte tím efekt Remescaru.

Remescar metličkové žilky krém

Krém založený na inovativní technologii, který v podstatě slouží jako ochranná fólie před poškozením a zpevňuje zároveň pokožku, zabraňuje vzniku metličkových žilek a opticky zlepšuje pokožku.

Přípravek se nedoporučuje používat neustále, ale po dobu pouze 3 měsíců, a to 2x denně.

Jako každý jiný přípravek i u aplikování Remescaru se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, a proto je velmi důležité si přečíst příbalový leták, kde se dozvíte potřebné informace, včetně složení i samotné aplikace.

Remescar – recenze a hodnocení
3.7 (74.79%) 234 hlasů

Vyzkoušeli jste už Remescar? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. Neskutečně účinné. Ráno větru a do večera žádná známka unavených oči. Ke všemu mi to neskutečně stáhne vrásky, je to malí zázrak.

 2. Na chvilku opravdu funguje,ale opravdu jen na chvilku.Krom toho nechává po vetření bílé mapy. Pokud se je pokusím zamaskovat makeupem, je veškerý efekt okamžitě pryč.Jsou to vyhozené peníze!!!

  Přidat komentář

  Datafi.cz
  Logo