Omeprazol – recenze a hodnocení

Trápí vás často pálení žáhy? Omeprazol vám právě s tímto problémem pomůže. Je totiž určen k refluxním příznakům, což by se jednoduše řečeno dalo nazvat jako návrat žaludečních kyselin do jícnu. Projevit se mohou jako výš zmýněné pálení žáhy nebo kyselá chuť v ústech.

K dispozici je ve dvou variantách, a to Omeprazol TEVA PHARMA a Omeprazol Actavis. Obě tyto provedení jsou založené na léčivé látce stejnojmenné jako výrobek – omeprazol, která patří do skupiny účinných léků, zvané inhibitory protonové pumpy. Nic vám to neříká? Nevadí, důležitý je jejich efekt, což je snižování kyseliny v žaludku.

Dalším aspektem vašeho vyhledávání může být cena, určitě vás mile překvapí, pohybuje se již od 80 Kč za balení. Záleží však také na tom, jakou velikost balení zvolíte, ale ani v tomto případě není žádný markantní rozdíl.

Dávkování

Co se týče této otázky, tu vám zodpoví váš lékař či lékárník, protože se dávkování odvíjí od vašeho věku i potřeb. Oproti jiným výrobkům, jenž jsou k dostání na trhu, neslouží k dlouhodobému užívání, doporučená délka je maximálně 14 dní.

V těhotenství

Dalo by se řít, že 1 žena z 5 je šťastlivec, protože se jí tyto potíže vyhnou, ale s největší pravděpodobností to čeká každou. V tomto případě je to velmi nepříjemné. Hledáte různé způsoby, jak se pálení žáhy zbavit. Pijete hodně mléka, děláte si koktejl ze sody s vodou, ale stejně nic nepomáhá, a proto skončíte u výrobku jako je třeba Omeprazol. Bohužel v těhotenství to takto funguje. Omeprazol vám může pomoci, ale nic není zaručeno. Musíte brát v potaz také fakt, že na maminkách se žádné testy neprovádějí, takže to je o zkoušce.

Jak už to tak bývá i u užívání Omeprazolu se mohou dostavit nežádoucí účinky, ale u čeho ne, že? V první řadě byste si měli pořádně pročíst příbalový leták, který vám zodpoví veškeré vaš dotazy. Určitě vás mile překvapí také kladné recenze na tento produkt. Někomu pomohl ihned, někomu zase během dvou dnů, nikomu se neprojevili zatím nežádoucí účinky a těhotné ženy se zbavili svých potíží.

Ještě však před samotným nákupem byste měli informovat svého lékaře o potížích, přeci jen ví nejlépe, co je pro vás nejlepší či jakou léčbu zvolit.

Omeprazol – recenze a hodnocení
3.1 (62.73%) 66 hlasů

Vyzkoušeli jste už Omeprazol? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

      Přidat komentář

      Datafi.cz
      Logo