Mucosolvan – recenze a hodnocení

Volně prodejné léčivo, které vám pomůže v různých ohledech – to je Mucosolvan. Dodává se na trh v různých formách, ale všechny mají společné účinky. Používá se na léčbu akutních a chronických zánětlivých onemocnenění, a to na horní i dolní dýchací cesty. Jednoduše řečeno, máte-li kašel a špatně se vám dýchá, zvolte právě Mucosolvan.

Jak již bylo výše řečeno, můžete si jej zakoupit v různých provedeních. Jestliže neradi polykáte tablety, sirup to vyřeší. Dále je rozdělen dle věku. A na tyto kritéria se v dnešní recenzi zaměříme.

Mucosolvan junior

Dle názvu se jedná o přípravek, který lze používat už od raného věku, takže se hodí pro děti a dokonce jej lze používat i v těhotenství. Co se týče dávkování, liší se podle věku:

 • Děti do 2 let: 1 ml 2x denně
 • Děti 2 – 5 let: 1 ml 3x denně
 • Děti 6 – 12 let: 2 ml 3x denně

Samozřejmě než zahájíte léčbu, je důležité, abyste se nejdříve poradili s dětským lékařem, ale určitě nic nezkazíte, když tento sirup budete mít v případě potřeby doma.

Mucosolvan pro dospělé

Tento produkt pracuje na stejném principu jako ten pro děti, ale uzpůsobený tak, aby vyhovoval více dospělím, případně dospívajícím.

Dávkování:

Dospělí a dospívající (od 12 let): 10 ml 2x denně

Mucosolvan roztok

Další variantou a dalo by se říct, že tou nejšetrnější je právě roztok. Své využití nalezne jako kapky – chuťově žádný ráj nebo je určený také k inhalaci, což je skvělá volba i pro kojence.

A aby toho nebylo málo můžete zvolit ještě Mucosolvan v podobě tablet, a to:

 • Mucosolvan perorální tablety – vhodné pro dospělé místo sirupu
 • Mucosolvan Long Effect tobolky – pro dospělé, avšak s horšími nemocemi než na dráždivý kašel nebo rýma (např. Bronchitida apod.)
 • Mucosolvan orální pastilky – nemáte-li rádi tablety, zvolte tyto měkké pastilky, splní úplně stejný efekt

Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, kladné recenze spokojených i vyléčených zákazníků mluví za vše. Je opravdu všestranný pomocník, který se přízpůsobí každému – od narození až do důchodu.

Jako každé jiné léčivo i Mucosolvan má své nežádoucí účinky, jenž se mohou ojediněle dostavit, a proto je velmi důležité, než začnete s konzumací, si přečíst příbalový leták, který vás informuje o složení, dávkování, o nežádoucích účincích atd. To samé platí i o konzultaci s lékařem. Nezačínejte s léčbou bez jeho vědomí.

Suma sumárum. Chcete-li se účinně a rychle zbavit potíží, dejte na léčivý produkt, který má bohatou minulost i budoucnost.

Mucosolvan – recenze a hodnocení
3.3 (66.5%) 40 hlasů

Vyzkoušeli jste už tento lék? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo