Indesit IWSC 51051 C ECO – recenze, hodnocení

V dnešní době nenaleznete na světě nikoho, tedy až na pár vyjímek, kdo by doma nevlastnil pračku. Je to největší pomocník, kterého doma můžete mít. I když byste se rozhodli pro ruční praní nebo se vrátili do dávných dob k valše, nikdy nebude prádlo tak čisté, jak byste si představovali.

Automatické pračky šetří náš čas i námahu, kterou bychom bez ní vynaložili. To samé platí i o spotřebě za energie (0,89 kWh) či vodu (31 l), protože s Indesit IWSC 51051 C ECO spadající do energetické třídy A+ rozhodně nedochází k plýtvání.

Úspora místa a skvělé vychytávky

Nedáte příliš na technické parametry a zajímají vás většinou praktické dovednosti? Tak v první řadě se vám bude líbit, že je velmi skladná a nezabere příliš místa – hloubka je pouhých 41,4 cm a na výšku měří krásných 85 cm. Zdá se vám malá? Naplnit jí však je možné až 5 kg prádla. Dále by se vám také mohl líbit vzhled. Máte-li rádi klasiku a vyhledáváte klasicky bílé, i tak vás potěší.

Co se týče úspory, nenabízí pouze možnost postavit jí do menších prostor, upraví vám také množství vody před každým pracím cyklem dle váhy špinavého prádla.

Indesit IWSC 51051 C ECO

Pračka Indesit IWSC 51051 C ECO

Programy na míru

Dalším parametrem pro výběr pračky je většinou jednoduché ovládání, ale také vlastnosti a funkce. Vybrat si můžete ze 16 programů. Zvolení správného programu závisí jak na barvě oděvů, materiálu, tak i na typu oblečení. Dokonce si lze odložit start až o 12 hodin, což se může hodit lidem, kteří potřebují prát, ale nechtějí prádlo ponechávat v pračce než přijdou z práce.

Výkon

Nyní máme za sebou vzhled, parametry, funkce i vlastnosti, určitě vás zajímá výkon, který je 1000 otáček za minutu. Výkon je možné si regulovat při nastavení daného programu, včetně teploty. I přesto, že automatická pračka Indesit IWSC 51051 C ECO nemá displej, kde byste vše viděli, tak jí hravě nastavíte dle vašeho přání. Nebudete-li si vědět rady, skvěle vám poslouží přehledný návod na použití. Dozvíte se v něm veškerý popis pračky i vše co budete potřebovat.

Přívětivá cena

Nemusíte utrácet deseti tisíce, aby se vám dostalo, co jste si přáli či požadovali. Při koupi této pračky nemusíte sahat hluboko do kapsy – je cenově dostupná pro každého, což však nic nemění na kvalitě.

Parametry:

 • Výrobce: Indesit
 • Způsob umístění: volně stojící
 • Hlučnost: 59 dB
 • Počet programů: 14
 • Rozměry výška: 85 cm
 • Rozměry šířka: 59,5 cm
 • Rozměry hloubka: 44 cm
 • Kapacita: od 1 do 5 kg
 • Kapacita bubnu: 40 l

Stále si nejste jisti s výběrem? Mohou vás přesvědčit také kladné recenze spokojených zákazníků a jejich doporučení.

[su_spacer]

Indesit IWSC 51051 C ECO můžete koupit v e-shopu Kasa.cz  [su_button style=”soft” background=”#f98604″ size=”5″ center=”no” radius=”0″ url=”http://www.kqzyfj.com/click-7840684-10903718?sid=indesit-iwsc-51051-c-eco&url=https%3A%2F%2Fwww.kasa.cz%2Fvyhledavani%2F%3Fq%3DIndesit%2BIWSC%2B51051%2BC%2BECO”]Do obchodu[/su_button]

Indesit IWSC 51051 C ECO – recenze, hodnocení
5 (100%) 3 hlasů

Máte s pračkou Indesit IWSC 51051 C ECO zkušenosti? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo