Idelyn Beliema – recenze, zkušenosti

V dnešní době je velmi důležité, aby se každá žena starala o své zdraví i tělo, a tím jsou myšleny také intimní partie. Skvělým pomocníkem může být právě Idelyn, který byl vyvinut předními gynekology a je šetrným řešením péče a kvalitní ochranou před vaginálními infekcemi – kvasinkami, bakteriemi apod.

Idelyn není k dispozici pouze jako preventivní péče, ale také uleví při potížích a léčí.

Na trhu naleznete Idelyn od společnosti Walmark v různých provedeních:

Idelyn Beliema Expert – intimní gel

Hledáte-li každodenní pomoc a zároveň prevenci, tak je tento intimní gel ten pravý. Přípravek obsahuje antimikrobiální látky, jenž se pyšní víceúčelovým řešením pro každou ženu.

 • čistí, chrání a osvěžuje pokožku v intimních partiích
 • pomáhá při podráždění, pálení i svědění
 • odstraňuje nepříjemné pachy
 • minimalizuje procenta výskytu zánětů i infekcí
Idelyn Belima - intimní gel

Idelyn Beliema – intimní gel

Idelyn Beliema Expert – intim krém

Stane-li se, že se u vás objeví příznaky infekčních intimních problémů nebo zánět, Idelyn intimní krém vám poskytne okamžitou úlevu a odstraní případné nepříjemné pocity jako je pálení, podráždění atd.

Tento přípravek lze také použít jako preventivní každodenní péči, a tím se vyhnout překážkám při ochraně vašeho zdraví.

Idelyn Beliema - expert intim gel

Idelyn Beliema – expert intim gel

Idelyn Beliema Effect – tablety

Když už dojde k nejhoršímu a opravdu se potýkáte s potížemi, pomůžou vám tyto tablety určené jako zdravotnický prostředek pro vaginální použití. Skvělé je, že nemusíte čekat několik hodin než pocítíte výsledky, tablety se rozpouští již během několika minut, což určitě ocení každá žena.

Walmark Idelyn Beliema - tablety

Idelyn Beliema Effect – tablety

Před použitím je důležité, abyste vše prodiskutovali se svým gynekologem a nepoužívali s jinými prostředky.

Jak často se musí Idelyn užívat?

Jak již bylo řečeno, určitě nic nezkazíte každodenní péčí, ale také můžete zvolit z těchto variant. Dobrou zprávou je, že jej opravdu lze používat kdykoliv, a to i v těhotenství, po porodu, při menstruaci a při léčbě antibiotiky. Více informací naleznete v příbalovém letáku, kde se dočtete podrobné složení, důležité informace ohledně použití a v jakých situacích nelze aplikovat.

Suma sumárum. Máte-li rádi své tělo a chcete mu dopřát jen to nejlepší, vyzkoušejte právě Idelyn, který vašim intimním partiím poskytne blahodárné preventivní i léčivé účinky. Líbit se vám bude také cena – nemusíte sahat hluboko do kapsy, což je je další výhodou tohoto přípravku.

Idelyn Beliema – recenze, zkušenosti
3.7 (73.51%) 37 hlasů

Máte s Idelynem zkušenosti? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

3 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. Mám zkušenosti s tabletkami, mají rychlý účinek. Takže můžu doporučit.

 2. Nevím zda je to možné.Včera večer jsem zavedla tabletu a ve tři hodiny ráno jsem se probudila,špatně se mi dýchalo a chvělo se mi celé tělo.Vylítl mi i tlak ale to bylo asi z rozrušení.Stav trval asi hodinu .Manžel volal i záchranku .S lékařem jsme to probrali tak nakonec nemuseli přijet.Měla jsem stres a nervozitu po celém těle.Kolem páté jsem usnula a ráno jsem byla jako přejetá parním válcem.Myslíte že je možné ,že mám reakci na některou ze složek tablety?Nic neobvyklého jsem ten den večer nedělala ani nejedla.

 3. Kamčo a lékař vám řekl co.
  Vypadá to jako by na vás vlezl záchvat paniky.panicka porucha.

  Přidat komentář

  Datafi.cz
  Logo