Helicid – recenze, zkušenosti

Trápí vás často pálení žáhy nebo bojujete s jinými žaludečními potížemi? Tak tou pravou volbou na veškeré vaše příznaky je právě Helicid od Zentivy, který má dlouhodobé účinky oproti dalším produktům.

Helicid pomáhá jak krátkodobě, tak jej můžete dlouhodobě užívat a léčit tyto nemoci:

 • vředy dvanáctníku a žaludku
 • vředové choroby s bakteriální infekcí žaludku
 • záněty jícnu
 • poruchy trávení – vhodné i pro děti
 • pálení žáhy
 • komplexní poruchu nechutenství

V čem je Helicid tak jedinečný?

Jedinečnost tohoto přípravku v podobě perorálních orálních tobolek spočívá v tom, že jeho hlavní účinnou složkou je omeprazol, jenž by se dal nazvat jako rytíř na bílém koni. Zabraňuje a chrání váš žaludek před tvorbou kyseliny chlorovodíkové, čímž také léčí i pomáhá při onemocnění zažívacího ústrojí.

Stačí jedna tableta denně a máte po potížích.

Obrovskou výhodou Helicidu také je, že jej koupíte bez předpisu, ale to jen v případě, že se jedná o přípravek Helicid 10 mg, v opačném případě – na předpis, kdy je nutné mít doporučení lékaře, jde o Helicid 20 mg, který užívají především ženy v těhotenství.

Helicid

Helicid

Rozdíl mezi těmito tabletkami je v obsahu omeprazolu. Dle názvu lze odvodit poměr této látky v léku.

Co se týče dávkování, ve většině případech se užívá 1 tobolka denně, a to ráno na lačno (cca 30 minut před jídlem). Ojediněle je také možné dávku zvýšit na 2x denně (ráno a večer na lačno).

Mohou se objevit nějaké nežádoucí účinky?

Jak už to tak bývá, tak i toto léčivo má své nežadoucí účinky, ale který lék nemá. To samé platí i o konzultaci s lékařem, před požíváním je velmi důležité, abyste se s ním poradili, protože kdo jiný ví lépe, co je pro vás nejlepší a naopak, co byste měli vynechat. Dále si pozorně přečtěte příbalový leták, abyste byli v obraze – nejen vy, ale i kvůli dětem.

Oproti jiným lékům s tímto zaměřením se vám může líbit také fakt, že Helicid má své spokojené zákazníky, kteří se nebojí říct svůj názor a napsat pravdivou recenzi léku.

Když vynecháme jména, zákazníci jsou s lékem nad míru spokojeni, a to nejen kvůli přívětivé ceně, ale i bezkonkurenční účinnosti tobolek.

Suma sumárum. Chcete-li se konečně zbavit obtíží spojených se zažívacími problémy, žaludkem atd., vyzkoušejte Helicid.

Helicid – recenze, zkušenosti
2.9 (58.22%) 169 hlasů

Máte s Helicidem zkušenosti? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo