Gorenje RK 6192AW – recenze a hodnocení

Společnost Gorenje představila jeden ze základních modelů chladniček nové generace IonGeneration. Gorenje RK 6192AW dokáže zajistit optimální podmínky pro ukládání všech druhů potravin a tím uchovat jejich přirozenou barvu, chuť i kvalitu. Tato lednice s mrazákem je ideální volbou do každé kuchyně. Díky tomu, že patří do energetické třídy A++ nebude zatěžovat váš rodinný rozpočet zbytečně vysokou spotřebou elektrické energie.

Gorenje RK 6192 AW

Tato kombinovaná chladnička poslouží jednotlivcům, párům i početnějším rodinám. Celkový objem lednice činí 319 l a díky zařazení do řady IonGeneration je zaručeno použití kvalitních materiálů a dokonalých linií. Již na první pohled vás nadchne svým moderním designem a řadou praktických funkcí.

Chytré vlastnosti

Tuto lednici lze přirovnat ke komfortnějším modelům, zejména díky výsuvným policím SimpleSlide či Slot-In funkci pro otevírání dveří do pravého úhlu. Skvělé je také LED osvětlení v podobě pásu, který dodá lednici punc svěžesti a nadchne vás při každém otevření.  Lehce tak uvidíte, jakou kvalitu mají potraviny, které jsou aktuálně v lednici a jaké jsou vaše zásoby.

Lednice s mrazákem dole

Objem mrazáku je 94 litrů a používá funkci FrostLess. Díky systému, který je uvnitř stěn, dochází ke snižování tvorby nadbytečného ledu a nutnosti odmrazovat lednici manuálně až o 50%.  Výsledkem je nižší spotřeba energie a tím i provozní náklady.

 • Mrazák disponuje třemi koši na mražení.
 • Prostřední šuplík je vhodný pro větší kusy potravin, jeho kapacita je 30 litrů, což je nadstandard.

Vnitřní prostor lednice

Chladnička má objem 225 litrů, takže do ní snadno uskladníte potraviny pro vícečlennou rodinu. Na ukládání můžete využít 4 pevné skleněné police SimpleSlide, které díky možnosti vysunutí usnadní nejen uložení, ale také vyndání konkrétních potravin i ze zadního prostoru. V lednici je rovněž držák lahví a vložka na vejce. Dokonalým pomocníkem pro uchování ovoce a zeleniny je speciální zásuvka CrispZone, jež disponuje regulací vlhkosti HumidityControl. Zelenina i ovoce tak zůstanou mnohem déle čerstvé, chutné a svěží.

Gorenje RK 6192 AW

Lednice Gorenje RK 6192 AW

Technické specifikace

Kombinovaná chladnička se pyšní mrazícím výkonem 4,5 kg za 24 hodin. Pokud dojde k výpadku proudu, pak akumulační doba činí celých 30 hodin. Roční spotřeba elektrické energie celkem 232 kWh.

Hlavní vlastnosti lednice

 • energetická třída A++
 • nízká hlučnost
 • LED osvětlení
 • CrispZone se systémem HumidityControl
 • XXL SpaceBox zásuvka v mrazáku
 • FrostLess technologie

Celkové hodnocení uživatelů

Zákazníci si lednici chválí pro příjemné osvětlení, nízkou spotřebu a hlučnost, dále výkonný mrazák a chytré funkce, jako jsou výsuvné poličky a velký box v mrazáku. Hodnocení se drží mezi 85 až 90%.

[su_spacer]

Gorenje RK 6192AW – recenze a hodnocení
Hodnocení

Vyzkoušeli jste Gorenje RK 6192AW? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo