Giorgio Armani Acqua di Gioia

Když se řekne Armani, představíme si luxusní obleky či oděvy, ale také doplňky, kosmetiku a parfémy. Samo o sobě jen ta značka něco znamená a tím není myšleno pouze jméno módního italského návrháře. Giorgio Armani, to už je prostě pojem. Představíme si ženu s elegantní kabelkou této značky, budeme jí závidět. Zeptáme se, co používá za parfém, protože tak nádherně voní a řekneme si to samé.

Giorgio Armani navrhl dámskou parfémovanou vodu Acqua di Gioia k tomu, aby ženy nechtěli nic jiného než jí vyzkoušet a neustále se k ní vracet. I přesto, že má opravdu složitý název a nikdo jej skoro nevysloví bez chyby, je vyhledávaný a opěvovaný.

Moderní design

Jelikož je tento parfém známý také jako svůdné mořské aroma, moderní design flakonku je inspirovaný kapkou vody, je v blankytně modré barvě. Lahvička je navrhnuta tak, aby byla zároveň unikátní, ale také originálním dárkem pro každého.

V podstatě by se dalo říct, že parfém Acqua di Gioia se snaží vnést harmonii mezi člověkem a přírodou. Stačí jeden nádech a můžete snít o procházce po pláži, o západu slunce apod. Je to symbol svůdnosti, elegance i luxusu.

Giorgio Armani Acqua di Gioia

Giorgio Armani Acqua di Gioia

Nezapomenutelný dárek

Chtěli byste někomu udělat radost, ale nevíte jak? Tato dámská vůně je k nalezení jak v samostatné formě, tak v dárkové sadě. Výhodou je, že si sami můžete vybrat z více variant. Může být s deodorantem, tělovým mlékem, toaletní vodou nebo se vším. Parfém Armani nebo dárkové sada s ním se stala obrovským hitem se zaručeným vděkem i spokojeností. Takže nevíte si rady, skočte si pro Armaniho.

Složení

 • Základ: cedr, francouzské labdanum, cukr
 • Hlava: citron, máta
 • Srdce: pivoňka, jasmín, růžový pepř

Důkazem originality je také výše zmíněné složení, je unikátní a zcela ojedinělé. Dle recenzí spokojených zákaznic se jedná o svěží vůni s mořským vánkem a příjemnou květinovou vůní.

V hodnocení se ženy zaměřili také na intenzitu a výdrž vůně. Co se týče intenzity, ta je v pořádku. Oproti tomu výdrž vůně je pozadu. Bohužel nelze aplikovat pouze jednou denně, rychle totiž vyčichne a je potřeba jí nanášet několikrát.

Suma sumárum. Chcete-li se osvěžit vůní limetek, máty a cítit se jako u moře, být sexy, svůdná i smyslná, vyzkoušejte právě parfém Giorgio Armani Acqua di Gioia.

[su_spacer]

Giorgio Armani Acqua di Gioia
3 (60%) 3 hlasů

Vyzkoušeli jste Giorgio Armani Acqua di Gioia? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo