Dolce & Gabbana Light Blue For Woman

Nemusíte být zrovna odborníci na módu, přesto značka Dolce & Gabbana vám určitě něco řekne. Jedná se o italskou módní ikonu ve světě oblečení, kabelek, bot, slunečních brýlí, doplňků, ale také vůní.

Parfémy Dolce & Gabbana jsou výstřední a s unikátním složením, takže se vám nemůže stát, že naleznete stejnou vůni od jiného autora. Dále se nejedná o žádné tuctovky, ať už mluvíme o dámských nebo pánských, nabídka parfému je taková, aby uspokojila každého zákazníka.

V dnešní recenzi se zaměříme na největší klasiku – na parfém Dolce & Gabbana Light Blue, který se stal obrovským hitem a opěvovanou vůní na trhu pro ženy všech věkových kategorií. Je výrazný, zároveň svěží, smyslný i květinovo-ovocný. Má opravdu mnoho předpokladů, aby se na trhu udržel ještě spoustu let.

Moderní design

Jelikož zde mluvíme o luxusní značce, i celkový vzhled podle toho vypadá. Design lahvičky je velmi elegantní a v barvě mořského vánku, což v podstatě i ucítíte po jednom nádechu této vůně. Představte si procházky po pláži, brouzdání se vlnami, výlety po moři a čerstvý vánek – tak to je Light Blue.

Dolce & Gabbana Light Blue For Woman

Parfém Dolce & Gabbana Light Blue For Woman

Příjemná letní vůně

I přesto, že se parfém označuje jako příjemná letní vůně, zákaznice jej používají po celý rok. Svěžest vám zajistí sicilský citron a romantiku jasmín, růže i zvonek.

Složení:

 • Základ: ambra, pižmo, cedr
 • Srdce: bambus, růže, jasmín
 • Hlava: sicilský citrón, zvonek, jablko

Nyní máme za sebou vzhled a určitě vás bude zajímat otázka, jak dlouho vydrží nebo intenzita vůně. Dle hodnocení spokojených zákaznic, parfém je intenzivní, překrásně voní a stačí se nastříkat pouze jednou denně.

Každá žena má sice jiný vkus a líbí se jí něco jiného než třeba ostatním, avšak dámský parfém Dolce& Gabbana Light Blue za zkoušku opravdu stojí. Nejen svou přívětivou cenou nebo možností zakoupení jen testeru, ale především svou unikátní nezaměnitelnou vůní, která vás pohltí svou energií i půvabem.

[su_spacer]

Dolce & Gabbana Light Blue For Woman
3.2 (63.33%) 6 hlasů

Vyzkoušeli jste Dolce & Gabbana Light Blue? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo