Clotrimazol – recenze, zkušenosti

Potýkáte se neustále s kožními nebo slizničními infekcemi? Pak je Clotrimazol určený právě pro vás. Hravě si totiž poradí jak s kvasinkami, tak plísněmi a některými bakteriemi. Nejenže je cenově dostupný, ale především volně prodejný lék bez jakéhokoliv předpisu.

Clotrimazol na trh dodává společnost STADA PHARMA CZ s.r.o. a naleznete jej v různých provedeních, dle využití a daného problému:

Clotrimazol AL 1% krém

Provedením tohoto přípravku vyléčíte především gynekologické potíže, onemocnění kůže a nehtů. Krém je dostupný ve dvou variantách – 20g a 50g, takže jej nejdříve můžete pouze vyzkoušet a později zakoupit větší balení.

Clotrimazol

Clotrimazol krém

Vyléčíte s ním:

 • plísňové onemocnění – v kožních záhybech, mezi prsty na nohou, v tříslech, na těle či na rukou (příznaky: zčervenání, svědění apod.)
 • olupující se a nesvědivé skvrny na těle
 • záněty intimních partií u mužů i žen – svědění, pálení, páchnoucí výtok, bolesti atd.

Clotrimazol AL Spray

Nesnesete na svém těle cokoliv mastného a raději sáhnete po spreji, Clotrimazol je k dispozici i v této variantě. Co se týče účinnosti, ta se ničím neliší, jediný rozdíl je v použití. Určený je pouze na onemocnění kůže a nehtů, na gynekologické potíže se nevztahuje.

Clotrimazol AL 200 tablety

Trápíte se s páchnoucím výtokem, svěděním, pálením, s otokem či bolestí? Oproti předchozím variantám jsou tyto tablety určeny pouze na gynekologické potíže (kvasinkové a plísňové infekce), zejména rodu Candida.

Clotrimazol tablety

Clotrimazol tablety

Je Clotrimazol určený pro všechny?

Obrovskou výhodou tohoto přípravku je, že jej mohou používat opravdu všichni – muži, ženy, na doporučení lékaře i děti od 2 let. To samé platí i v těhotenství, při kojení nebo při léčení se antibiotiky, než-li začnete Clotrimazol užívat, je nutné se poradit s lékařem, případně s lékárníkem. Přečtěte si také pozorně příbalový leták, není tam na ozdobu. Dozvíte se případné nežádoucí účinky, podrobné složení nebo doporučené dávkování aj.

Dalším kladným faktem pro vás může být i to, že si jej lidé velmi chválí a nemohou si na nic stěžovat. Ať už se jedná o krém, sprej nebo tablety, recenze vychvalují právě Clotrimazol.

Clotrimazol – recenze, zkušenosti
3.4 (67.11%) 211 hlasů

Máte s Clotrimazolem zkušenosti? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo