Chloé Chloé parfémovaná voda

Když se řekne parfém, představíme si Francii, Když se řekne Francie, vybavíme si ženu s vytříbeným vkusem a vysokým sebevědomím, a tohle všechno jsou parfémované vody Chloé.

V dnešní recenzi se zaměříme na eleganci a luxus v jednom. Chloé Chloé vás nadchne svou svěží květinovo-pudrovou vůní a nejen to, jakmile jí jednou vyzkoušíte, stane se pro vás tou pravou. Důkazem jsou také věrné obdivovatelky, které na tento parfém nedají dopustit.

Autor těchto vůní vsadil na jistotu, specializuje se totiž pouze na dámské vůně a snaží se, aby svým výtvorem okouzlil i uspokojil každou ženu.

Moderní design

Jedinečnost spočívá i ve vzhledu flakonku. Dopřeje zákaznicím luxus a chuť každému ukazovat, jaký vytříbený vkus máte. Lahvička není nijak přeplácaná zbytečnými slovy. Tento moderní design se propaguje již od roku 2008, kdy parfém přišel na trh a stále vede.

Dlouhotrvající intezita

Další obrovskou výhodou parfémované vody Chloé je výdrž vůně. Stačí totiž aplikovat pouze jednou, vydrží celý den, zož navazuje na další plus.

Ve většině případech zjistíte, že musíte na sebe vyplácat snad celou lahvičku, abyste dosáhli správného efektu, Chloé taková není, dle zákaznic je v tomto případně absolutní jednička.

Chloé Chloé

Chloé Chloé

Cena

Nyní se budeme zabývat otázkou, kolik je potřeba zaplatit tuto květinovou esenci. Nebojte se, parfém vás nezruinuje a jestliže budete hledat tu nejlevnější variantu, určitě jí naleznete pomocí srovnávače cen na internetu, kde uvidíte své možnosti v různém rozmezí.

Složení

 • Hlava: pivoňka, frézie, liči
 • Srdce: růže, magnólie, konvalinka
 • Základ: cedrové dřevo, ambra

Staňte se svůdou, elegantní a sexy. Vyzkoušejte jedinečnou a podmanivou vůni Chloé Chloé parfémovaná voda 75 ml.

[su_spacer]

Chloé Chloé parfémovaná voda
4.1 (82.86%) 7 hlasů

Vyzkoušeli jste Chloé Chloé? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo