Biosil – recenze a hodnocení

Nezáleží na tom, zda jste žena nebo muž, padání vlasů se může vyskytnout u každého, a to v jakékoliv věkové kategorii. Avšak málokdo ví, že tomuto procesu se dá předejít. Jak správnou stravou, tak různými léčivými doplňky. Jedním z nich je produkt, kterým se v dnešní recenzi budeme zabývat – je jím Biosil, jehož výrobce je NATURVITA. Jeho obrovskou výhodou je, že není určen pouze na správný růst vlasů, ale také na nehty, na udržování správného stavu sliznic a ještě na mnohem víc, ale to záleží na tom, který výrobek Biosil si koupíte. A nyní se na vaše možnosti zaměříme.

NATURVITA Biosil 60 tablet

Tento produkt v podobě tablet lze použít na různé potíže. Jeho hlavní předností je především vitamín H, nebo-li biotin, který napomáhá vašemu organismu v mnoha ohledech.

 • udržuje normální stav vlasů, pokožky a sliznic
 • podporuje činnost nervové soustavy
 • udržuje v rovnováze psychickou činnost
 • přispívá k normálnímu enrgetickému metabolismu apod.

Co se týče dávkování, doporučuje se 1 – 2 tablety denně, vše je také nutné prokonzultovat s lékařem či lékárníkem.

Složení (v jedné tabletce):

 • Vitamín H (biotin) – 75 µg/tbl
 • Oxid křemičitý – 15 mg/tbl

Výrobek mohou požívat také lidé se speciálními dietami – neobsahuje totiž lepek, laktózu, konzervační látky a ani syntetická barviva, a proto jeho zařazení je v přírodních produktech.

Biosil H 60 tablet

Výrobek podobný jako předešlý – na udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic, avšak s přídavnými látkami jako je kyselina pantothenová na snížení únavy nebo vyčerpání a hyaluronát sodný, který má svůj určitý podíl spolu s kolagenem v částech kostí. Další rozdíl je v doporučeném dávkování, tableta se bere pouze jednou denně. 

Biosil Plus 60 tablet

Biosil plus je v podstatě souhra důležitých látek, jenž vám pomohou nebo obnoví poškození vlasů i nehtů. 

Jedna tableta obsahuje:

 • Vitamín H (biotin) 150 µg/tbl
 • Kyselina pantothenová 6 mg/tbl
 • Zinek10 mg/tbl
 • Oxid křemičitý15 mg/tbl
 • Biotin udržuje normální stav vlasů, pokožky a sliznic.
 • Zinek je skvělý na nehty a podporuje váš imunitní systém.
 • Kyselina pantothenová snižuje únavu i vyčerpání.

Doporučené dávkování: 1 tableta denně.

Nyní jsme si představili výrobky, které máte k dispozici. Určitě vás také zajímá cena, mile vás překvapí, výrobky seženete již od 60 Kč. Záleží na tom, kde si jej zakoupíte, ceny jsou různorodé, ale nezruinují vás.

Nepřehlédněte diskusi o Biosilu na emiminu – http://www.emimino.cz/diskuse/pomaha-biosil-147221/

Biosil v těhotenství

Někdy se stává, že díky hormonům ženy přicházejí o vlasy, třepí se nehty apod. Ptáte se, zda je možné Biosil užívat také v těhotenství? Dobrou zprávou je, že opravdu můžete, vašemu miminku a ani vám to neuškodí, ale také nemusí vůbec dorazit výsledek – velký vliv mají právě hormony.

Tak jako každý doplněk stravy i tento má své nežádoucí účinky, které se mohou ojediněle dostavit. Nemějte však obavy, jedná se například o nafouklé břicho, ospalost apod., a proto je velmi důležité si přečíst před konzumací příbalový leták. Zde se dozvíte důležité informace, jenž by vás mohli zajímat. Berte v potaz také fakt, že se nejedná o léčivo, ale pouze o přírodní doplněk stravy.

Na závěr je podstatné podotknout také recenze spokojených zákazníků, a že jich je opravdu dost. Produkt si lidé velmi chválí, v některých případech jsou spokojení i mazlíčci, kdy jim proti otravnému línání pomohl právě tento všestranný pomocník Biosil.

Biosil – recenze a hodnocení
3.4 (68%) 15 hlasů

Vyzkoušeli jste už Biosil? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo