Beko CSA 24022 – recenze, hodnocení

Beko CSA 24022 patří mezi moderní kombinované chladničky, u nichž je typické umístění mrazáku dole. Díky efektivnímu využití vnitřního prostoru je vhodná pro každého. Díky bílému provedení se stříbrnými detaily na madlech, je vhodným doplňkem nejen retro, ale i moderní kuchyně.

 • objem chladničky je 145 litrů, mrazák má 72 l.
 • lednice spadá do energetické třídy A+

Využití vnitřního prostoru

Interiér lednice nabízí efektivní uložení veškerých potravin, které tam běžně dáváte. Svým objemem vystačí pro dvou až tří člennou domácnost. K dispozici jsou 3 police vyrobené z tvrzeného skla, z toho 2 můžete výškově nastavovat podle potřeby, dále průhledný plastový box (zásuvku), kam si uložíte ovoce či zeleninu. Dveře jsou opatřeny praktickými přihrádkami, které jsou jako stvořené pro vychlazení nápojů. Během chlazení je zaručena stabilní poloha (to platí i v případě otevírání či zavírání dveří).

Specifikace dveří

Dveře lednice jsou přizpůsobeny oboustrannému otvírání, včetně nastavitelnosti otvírání dveří. Díky madlům, jež jsou součástí dveří, je zajištěno pohodlné otevření i zavření, bez použití jakéhokoliv násilí.

Beko CSA 24022

Lednice Beko CSA 24022

Antibakteriální těsnění

Chladnička Beko CSA 24022 je vyzbrojena antibakteriálním těsněním. Zásluhou tohoto těsnění nedochází k průniku nebezpečných mikroorganismů a bakterií do vnitřního prostoru lednice. Což se projeví tím, že si potraviny uložené v chladničce zachovají delší čerstvost, svěžest i chuť.

Energetická třída

Kombinovaná chladnička Beko CSA 24022 spadá mezi spotřebiče, které mají nižší energetickou náročnost, čímž se vám daří značně uspořit za energii. Tento model spotřebuje ročně 244 kWh. Hlučnost lednice je běžných 42 dB. Lednice má statický typ chlazení s klimatickou třídou SN.

Doplňkové funkce

Chladící část tohoto spotřebiče disponuje funkcí automatického odmrazování. To zamezí námraze, aby se tvořila nejen na spotřebiči, ale i uskladněných potravinách. Objem chladícího oddělení je 142 l.

 • Mrazák je situován ve spodní části s objemem 87 litrů.
 • Mrazit můžete do 3 samostatných boxů.
 • Kapacita mrazení je 3 kg potravin za 24 hodin.
 • V případě výpadku elektrické energie je akumulační doba zhruba 18 hodin.

Hodnocení spotřebiče

Největšího ocenění se dočkal poměr ceny a výkonu, přestože nepatří tato lednice mezi nejlevnější, jsou recenze od zákazníků vesměs pozitivní. Vedle přijatelné ceny a kvalitního výkonu hodnotili kladně také pěkný moderní design lednice. Jediná negativní vlastnost je přílišná hlučnost, ale s tím se bohužel musí počítat, pokud si pořídíte spotřebič, jehož hlučnost je 42 dB.

Beko CSA 24022 – recenze, hodnocení
5 (100%) 3 hlasů

Vyzkoušeli jste už Beko CSA 24022? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo