AEG Lavamat 86560TL4 – recenze a hodnocení

Automatické pračky jsou již standardem každé domácnosti, když nebudeme počítat pár vyjímek, které žijí minulostí. Avšak jedna věc se mění, a to specifické požadavky, které každá žena má prostě jiné. Někdo hledí pouze na design a možnost způsobu plnění, druzí zase na programy i funkce apod. Nyní přichází otázka, jaká pračka s horním plněním (více zde) nám ušetří spoustu nervů, ale také náklady za energie.

Vrchem plněná pračka AEG Lavamat 86560TL4 je vhodným kandidátem na vyřešení vašich problémů. Svou spotřebou se řadí do energetické třídy A+++, je spolehlivá a okouzlí vás maximálním výkonem a bezkartáčovou invertní technologií, jenž snižuje vibrace a hluk.

Snadné ovládání

Potřebujete mít přehled? K tomu vám pomůže přehledný LCD displej a jednoduché ovládání v podobě otočného knoflíku, který vám poskytne možnost volby ze 16 programů, jenž se v každé domácnosti zaručeně neztratí. Dalším plusem pro vás také může být návod o použití – podrobně se dozvíte vše, co vás zajímá nebo co dělat, když by přišly případné potíže.

AEG Lavamat 86560TL4

AEG Lavamat 86560TL4

Inteligentní programy a funkce

Výrobce AEG není na trhu žádným nováčkem, a proto se také počítá s tou nejvyšší kvalitou, zde tomu není jinak. Hodí se skvělé do domácností, kde je zapotřebí vrchního plnění, ale také tam, kde se hledí na spotřebu energie, vody a času. Systém OptiSense při praní přesně toto nabízí. A nejen to. Těšit se můžete například na 20 minutový program či na super Eco 15 nebo na program na odstranění pomačkání atd.

Základní parametry

Stále jste se nerozhodli? Možná vás trochu popostrčí test praček, protože obsadila třetí místo, což značí fakt, že to není žádná béčková pračka.

 • Výška: 89 cm
 • Šířka: 40 cm
 • Hloubka: 60 cm
 • Kapacita: 6 kg
 • Energetická třída: A+++
 • Spotřeba el. Energie: 124 kWh
 • Spotřeba vody: cca 45 l
 • Hlučnost: 47 dB
 • Úroveň hluku při točení: 77 dB

Součástí balení je také manuál, kde se případně dozvíte více technických údajů, jenž by vás mohli zajímat.

Zdá se vám tato recenze jako klišé, které vidíte na každém rohu? Není tomu tak. Důkazem je také hodnocení spokojených zákazníků, jenž svého rozhodnutí ohledně nákupu pračky AEG Lavamat 86560TL4 (další recenze) nelitují, ba naopak doporučují dále. Pračku můžete výhodně koupit v e-shopu Mall.cz.

AEG Lavamat 86560TL4 – recenze a hodnocení
5 (100%) 1 hlasů

Vyzkoušeli jste AEG Lavamat 86560TL4? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

   Přidat komentář

   Datafi.cz
   Logo