Sony MDR-ZX110

Unikátní náhlavní sluchátka, která vám poskytnou čistý zvuk. Poslech muziky si můžete úživat nejenom vevnitř, ale i venku. Konstrukce totiž dokáže blokovat vnější šum.

Jsou to sluchátka, která potěší každého. Tou největší předností je mimořádně čistý a bohatý zvuk i ve vysoké hlasitosti. Jistě oceníte i to, že mají zabudovaný mikrofon a můžete je tak využít jako handsfree. Pomocí ovladače budete jednoduše přepínat mezi hudbou a hovory. Díky měkkým polstrovaným uším a nastavitelnému mostu přes hlavu jsou sluchátka velmi pohodlná a vy tak můžete poslouchat muziku celé hodiny.

Sluchátka se dají snadno složit, takže nezaberou mnoho místa.

Čistý zvuk od Sony

Lehké 30mm dynamické neodymové reproduktory s vysoce citlivou membránou a širokým frekvenčním rozsahem vám zajistí výjimečný zvuk. Budete si užívat čistý a bohatý zvuk i ve vysoké hlasitosti.

Izolují zvuk zvenčí i zevnitř

Uzavřená konstrukce sluchátek zajistí, že nebudete rušit okolí svojí hudbou a okolí naopak nebude rušit vás. Uslyšíte i ty nejméně patrné tóny a každičký takt.

Sluchátka vhodná na cesty

Po složení jsou sluchátka velice skladná, takže si je budete moci vzít i na cesty. Díky konstrukci sluchátek s otočnými mušlemi se nebudete muset obávat, že se vám nevejdou do zavazadla.

Sony MDR-ZX110
5 (100%) 1 hlasů

Vyzkoušeli jste už Sony MDR-ZX110? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušné názory s přidanou hodnotou.
(Tématické odkazy schvalujeme.)

      Komentáře / diskuse