Samsung HW-K650

Díky středovému reproduktoru zažijete dokonale čisté a jasné dialogy. Tento reproduktor zajišťuje vyvážený zvuk podél celého těla Soundbaru a přizpůsobuje zvuk do té míry, že získáte pocit jako by hlasy vycházely přímo z obrazu.

Neskonale čistý zvuk z 6 zabudovaných reproduktorů

Elegantní Soundbar byl navržen se 6 oddělenými reproduktory. Každý reproduktor byl zkonstruován se svým vlastním zesilovačem, což zaručuje velmi čistý a přesný zvuk. Tyto vysoce kvalitní reproduktory byly navrženy a nakonfigurovány zvukovou laboratoří společnosti Samsung.

zpět k obsahu ↑

Sdílejte svoji hudbu jednoduše s využitím streamovacích služeb

Vyzkoušejte si Soundbar v kombinaci s aplikací Multiroom – velmi jednoduše si můžete vybrat ze široké nabídky hudebních streamovacích služeb a zároveň si vychutnávat vysokou kvalitu zvuku.

zpět k obsahu ↑

Vytvořte si svoji bezdrátovou sestavu pro prostorový zvuk

Jednoduše rozšiřte svoji domácí sestavu pro prostorový zvuk kdykoli budete chtít. K vytvoření kompletní audiosoustavy stačí bezdrátově propojit váš Soundbar s dvěma reproduktory Wireless Audio 360. Pro dosažení maximálního efektu umístěte Soundbar do přední části a dva bezdrátové reproduktory do zadní části. Žádné kabely nejsou potřeba.

Samsung HW-K650
5 (100%) 3 hlasů

Vyzkoušeli jste už Samsung HW-K650? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušné názory s přidanou hodnotou.
(Tématické odkazy schvalujeme.)

      Komentáře / diskuse