Samsung HW-J355

Soundbar Samsung HW-J355 Podtrhněte eleganci Vašeho nového televizoru a doplňte jej o kvalitní zvuk s exkluzivním systémem reproduktorů Soundbar Samsung HW-J355. Soundbar nabídne kompaktní design, který se skvěle hodí pod většinu televizorů Samsung. Připojte vše bezdrátově s Bluetooth. Propojte televizor a Soundbar snadno přes Bluetooth s technologií TV Sound Connect.

Absence propojovacích audio kabelů mezi Soundbarem a TV vám umožní předvést štíhlý a elegantní design z obou systémů, při zachování čistoty vzhledu. TV Sound Connect je kompatibilní s vybranými Samsung 3D televizory. Pohodlné ovládání Bezdrátové rozhraní Bluetooth přináší také možnost bezdrátového streamování hudby a ovládání pomocí chytrého telefonu.

Stačí si jen do chytrého přístroje nainstalovat Samsung Audio Remote aplikaci. Stylový design Soundbar je vybaven kvalitními zvukovými měniči instalovanými dojeho těla a je doplněn o kvalitní kabelový subwoofer. Tento subwoofer se postará o kvalitní basové tóny a zajistí daleko reálnější zvukový výstup.

Samsung HW-J355
5 (100%) 3 hlasů

Vyzkoušeli jste už Samsung HW-J355? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušné názory s přidanou hodnotou.
(Tématické odkazy schvalujeme.)

      Komentáře / diskuse