Nokia C5

Velmi stylový mobilní telefon Nokia C5 je ideálním přístrojem pro všechny zastánce telefonů klasické konstrukce. Nokia C5 je zároveň prvním telefonem klasické konstrukce s operačním systémem Symbian S60, díky kterému si do telefonu můžete nainstalovat spousty a spousty nejrůznějších aplikací a her. Jasný a dobře čitelný 2,2palcový displej s rozlišením 240 x 320 pixelů je schopen zobrazit až 16 milionů barev.

Vše je navíc uzavřeno v pevném těle z nerezové oceli, jež doplňují části z tvrzeného plastu ve dvou elegantních barvách.

Pořizujte krásné fotografie a videa 3,2Mpix fotoaparátem s automatickým zaostřováním a dvojitým LED bleskem v rozlišení až 2048 x 1536 pixelů, video pak až 640 x 480 pixelů o rychlosti 15 snímků za sekundu. Přímo v telefonu můžete provádět se svými fotografiemi základní úpravy. Vaše umělecké výtvory poté můžete okamžitě sdílet s ostatními přes Facebook, Flick, nebo třeba YouTube.

Vše ukládejte na vnitřní paměť o velikosti 50 MB, kterou však můžete rozšířit až o dalších 16 GB pomocí MicroSD paměťových karet.

Nokia C5
3.9 (77.14%) 7 hlasů

Vyzkoušeli jste už Nokia c5? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušné názory s přidanou hodnotou.
(Tématické odkazy schvalujeme.)

      Komentáře / diskuse