Nokia 515

legantní telefon Nokia 515 je vhodný zejména jako pracovní nebo pro ty, kterí hledají jednoduchý mobil, urcený predevším k volání a psaní SMS zpráv. Zaujme nadcasovým telem z pískovaného hliníku a pevného plastu, ochranné sklo Gorilla Glass 2 je pak vysoce odolné vuci poškrábání. Kvalitním zpracováním se muže pochlubit také 5megapixelový fotoaparát. Nechybí 3G internet, podpora vetšiny e-mailových protokolu ci aplikace sociálních sítí.

S vestavenou 1200mAh baterií vydrží telefon až 33 dní v pohotovostním režimu, nebo až 10 hodin hovoru v rámci sítí 2. generace (GSM). V podporovaných mobilních sítích si navíc vychutnáte vysoce kvalitní prenos hlasu díky technologii HD prenosu.

Fotoaparát je vybaven LED bleskem a pokrocilými funkcemi, které poteší každého zapáleného fotografa. Díky funkci Panorama snadno zaznamenáte prírodní scenérie i skupinovou fotografii. Sekvencní snímání vám umožní porídit až 5 fotografií najednou, z nichž si vyberete tu úplne nejlepší. K dispozici je také natácení videa, kreativní filtry a funkce rozpoznání tváre. Sdílení na sociálních sítích je s pomocí nainstalovaných aplikací velmi intuitivní.

Nokia 515
3.9 (77.14%) 28 hlasů

Vyzkoušeli jste už Nokia 515? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušné názory s přidanou hodnotou.
(Tématické odkazy schvalujeme.)

      Komentáře / diskuse