Nokia 225

Pokud hledáte Dual SIM telefon za vynikající cenu, s jednoduchou ovladatelností a vystačíte si s přístupem k internetu i sociálním sítím, pak by vás mohl oslovit telefon Nokia 225. Je to malý, lehký telefon s dlouhou výdrží baterie a s výbavou, která by se majiteli opravdu mohla hodit, a ne aby jen zvyšovala cenu telefonu.

Dostanete důležité funkce pro každodenní použití, jakými je například kalendář, budík, kalkulačka, FM rádio a 2Mpx fotoaparát pro okamžité zaznamenání situací. Pořízené fotografie, natočené video a hudbu uložíte na paměťovou kartu Micro SDHC. Chcete tyto soubory sdílet s jiným zařízením? Žádný problém. Zapněte Bluetooth a bezdrátově přeneste data do jiného zařízení. Stejně tak poslouží pro bezdrátové handsfree do ucha. Oproti modelu 220 má větší displej o 0,4″, silnější baterii a je tenčí.

Hlavní předností je přístup k internetu ve vymazleném prohlížeči Nokia Xpress. Přináší výtečnou odezvu a díky 90% kompresi dat pomůže ušetřit peníze. Rychlý internet jistě využijete i v kombinaci s již předinstalovanými aplikacemi. Facebook, Twitter a Nimbuzz jsou již předem připraveny, takže se můžete rovnou pustit do zveřejňování obsahu a komentování. Lehkost uživatelského prostředí bez složitého operačního systému se pozitivně odrazila na minimální energetické náročnosti, a tak s vámi v kapse vydrží nabitý až 36 dnů! Nestarejte se o dobíjení a věnujte se práci nebo raději zábavě.

Nokia 225
3 (60%) 21 hlasů

Vyzkoušeli jste už Nokia 225? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

2 komentáře
 1. Reagovat
  Jiří Hanák 10.9.2018 v 9:05

  při volání se mi vždy objeví nápis -vaše příchozí hovory jsou monitorovány-co s tím
  tel 603434107

 2. Reagovat
  Olga 28.1.2019 v 14:54

  Dobrý den,měla bych prosbu,sháním zadní kryt na telefon Nokia 225 Dual a bohužel neuspěšně.Mohl by jste mi poradit kde ho mám sehnat? DěkujiOlga Veselá Jinak barva telefonu je bílá,

  Komentáře / diskuse