Nobilis Tilia – zubní gel

Zcela přírodní nepěnivý zubní gel obsahuje ultrajemný zelený jíl, který šetrně čistí zubní sklovinu, absorbuje toxické látky, vstřebává patogenní zárodky, působí protizánětlivě a je vhodným pomocníkem při péči o dásně. Je vhodný jako prevence proti paradontóze. Obsažené éterické oleje dodávají svěží dech a mají antimikrobiální účinky. Gel není přislazovaný.

Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Naprostá většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Žádné produkty Nobilis neobsahují živočišné suroviny a žádné nejsou testované na zvířatech – jsou tak vhodné pro vegany.

Souhrn

  • Výrobce: Nobilis Tilia
  • Podíl přírodních surovin po odečtení vody: minimálně 85 %
  • Cena: od 205 Kč

[su_spacer]

Nobilis Tilia můžete koupit v e-shopu econea.cz  [su_button style=”soft” background=”#f98604″ size=”5″ center=”no” radius=”0″ url=”http://www.econea.cz/nobilis-tilia-zubni-gel-dentilit-100-ml/?a_box=hz65n2pm&a_cha=nobilis-tilia-zubni-gel”]Do obchodu[/su_button]

Nobilis Tilia – zubní gel
5 (100%) 1 hlasů

Máte s Nobilis Tilia gelem zkušenosti? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušné názory s přidanou hodnotou.
(Tématické odkazy schvalujeme.)

      Komentáře / diskuse