Holící strojky

Holící strojky patří mezi součást pravidelné osobní hygieny muže. Můžete s ním vytvořit hladkou tvář nebo upravené strniště. Je možné si vousy jen zastřihovat nebo celkově pečovat o svou pleť. Některé typy mají výkyvnou hlavu a 3D systém se perfektně dokáže přizpůsobit obličeji.

S novým holícím strojkem budete oholeni rychle, bezbolestně a precizně. Dopřejte si dokonalý komfort. Vyměňte svůj žiletkový strojek za kvalitní elektrický. Rozdíl poznáte velice brzo.

Pánské elektrické holící strojky

Pánské elektrické holící strojky

Na trhu je dnešní době široká nabídka značek – Braun, Philips a další. Pánové ocení elektrické – planžetové nebo frézkové holící strojky. Dále mohou využít zastřihovače chloupků, které jsou vhodné pro úpravu vousů nebo zastříhnutí obočí. Pro dámy se vyrábí depilátory nebo epilátory.

Nabíjení holících strojků

Akumulátor využijete třeba při cestování a elektrický strojek vám přinese více času a pohodlí. Některé modely s vysokými otáčkami si snadno dokážou poradit i s hustými a tvrdými vousy.

Holte se i pod vodou

V dnešní době se vyrábějí i vodotěsné holící strojky, které využijete ve vaně nebo sprše. Po použití můžete strojek vypláchnout pod vodou.

Holící strojky

Omlouváme se, pro tento dotaz jsme nenašli žádnou stránku. Zkuste jiný dotaz nebo projděte jednotlivé kategorie.