Bootea Bedtime Cleanse – 14 dnů

Bootea – 14 denní detox, je noční čaj od světoznámého výrobce přímo z Británie. Společnost vyrábí celou řadu doplňků, které pomáhají k lepší tělesné pohodě a zdraví. Dokáží pročistit tělo za několik dní. Tento detox je určený na 14 denní kúru, kdy jej pijete pravidelně každý druhý večer.

Bootea – 14 denní Bedtime Detox je určen ke kvalitnímu pročištění trávicího systému a nakopnutí metabolismu. Budete plní energie a motivovaní na cestu za vaší vysněnou postavou.

Bootea 14 denní detox

Bootea 14 denní detox

Obsah balení:

7 sáčků čaje (jeden na každý druhý večer)

Složení produktu:

 • Senna
 • Máta peprná
 • Lékořice
 • Pískavice řecké seno
 • Lopuch
 • Hloh
 • Kozlík lékařský
 • Psyllium

Návod k použití:

Zalijte pytlíček skoro vroucí vodou a nechte 3 minuty louhovat. Počkejte na vychladnutí do teploty vhodné k pití. Pijte každý druhý večer před spaním. Pokud jste zapomněli nebo nestihli vypít čaj, vydělejte si ho před spaním následující noc. Nezdvojujte dávku.

Důležitá informace při užívání:

Tato směs bude s největší pravděpodobností vyvolávat projímavé účinky a přirozeně čistit a detoxikovat Vaše tělo. Účinek laxativa je obvykle indukovaný 8 hodin po konzumaci.

Možné nepříznivé účinky:

Nápoj má být užíván jako doplněk zdravé a kaloricky vyvážené stravy. Pokud se vyskytnou příznaky, jako je nevolnost, zvracení nebo dlouho přetrvávající průjmy, zastavte užívání a poraďte se u svého praktického lékaře. Čaj není vhodný pro děti do 18 let, těhotné ženy a ženy v období kojení mateřským mlékem.

Alergeny v produktu:

Zpracovávané a balené v továrně na zpracování ořechů. Může obsahovat stopy pšenice a ořechů.

Doplňující informace:

Všechny byliny v balení jsou pěstovány v zemích jako Čína, Brazílie a Indie. Každý sáček je baleno v pyramidovém sáčku, který je plně biologicky odbouratelný a dává bylinám dostatečný prostor k loužení a přitom zabrání rozplynutí bylin po celé šálku. Obal má opakovaně uzavíratelný uzávěr, který doporučujeme použít pro zachování vlastností čaje.

[su_spacer]

Bootea Bedtime Cleanse – 14 dnů
5 (100%) 1 hlasů

Máte s Bootea zkušenosti? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.

Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušné názory s přidanou hodnotou.
(Tématické odkazy schvalujeme.)

   Komentáře / diskuse